Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 26.05.2017 по 01.06.2017 на бактеріологічні показники досліджено 136 проб, за фізико-хімічними  показниками – 190 проб та на паразитологічні показники – 21 пробу. За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 1 пробі  в м.Чернівці.                                                                                                         

Також досліджено 501 пробу води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 276 проб на бактеріологічні показники та 132 проби на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками у 2 пробах : 1 проба  з індивідуальної криниці в  Новоселицькому  районі та 1 проба з індивідуальної криниці у Заставнівському районі. 

Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 24 пробах : 6 проб з індивідуальних криниць у Заставнівському  районі; 2 проби з локального водопроводу у Новоселицькому районі; 15 проб з індивідуальних криниць у Сторожинецькому районі; 1 проба з громадської криниці в м.Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.     

 

 

НАВІГАЦІЯ