Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 26.10.2018 по 02.11.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 28 проб, за санітарно-хімічними 24 проби та за паразитологічними 22 проби. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 1 пробі у Кіцманському районі.      

Досліджено 47 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 45 проб за бактеріологічними та 14 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 5 пробах у Сторожинецькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 9 пробах у Сторожинецькому районі.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

          

 

 

НАВІГАЦІЯ