Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 24.03.2017 по 30.03.2017 на фізико-хімічні показники досліджено 8 проб, за бактеріологічними показниками – 8 проб та на паразитологічні показники – 8 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.                                                                                                              
Також досліджено 315 проб води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 169 проб на бактеріологічні показники та 125 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 3 пробах :1 проба з громадської криниці в  Заставнівському районі, 1 проба з громадської криниці в Путильському районі та  1 проба з громадської криниці в Новоселицькому районі. Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 7 пробах : 2 проби з громадських криниць  в Путильському районі,  2 проби з громадських криниць в Новоселицькому районі ,1 проба з громадської криниці  в Заставнівському районі,  1 проба з індивідуальної криниці в Заставнівському районі та  1 проба з локального водопроводу в Заставнівському районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.        

 

 

НАВІГАЦІЯ