Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 26.04.2019 по 02.05.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 3 проби, за фізико-хімічними 2 проби, за паразитологічними 1 проба. За результатами лабораторних досліджень   відхилення не виявлено.

Досліджено 61 пробу води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 60 проб за мікробіологічними та 58 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 1 пробі у Заставнівському районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 12 пробах: в 9 пробах у Заставнівському районі та в 3 пробах у Кіцманському районі.   

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ