Моніторинг якості питної води.


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 27.04.2018 по 04.05.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 11 проб, за фізико-хімічними 8 проб та за паразитологічними 8 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.


Також, досліджено 48 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 63  проби  за мікробіологічними та 43 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 3 пробах: в 2 пробах у Кіцманському  районі та в 1 пробі у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 2 пробах: в 1 пробі у   Сторожинецькому районі та в 1 пробі  у м. Чернівці.           

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

  

 

НАВІГАЦІЯ