Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання.

За період з 27.09.2019 по 03.10.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 6 проб, за фізико-хімічними 5 проб, за паразитологічними 2 проби. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 33 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 37 проб за мікробіологічними та 15 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення в 2 пробах за фізико-хімічними показниками та в 4 пробах за мікробіологічними показниками у Сторожинецькому районі.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми