_

                                         Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 28.04.2017 по 04.05.2017 на бактеріологічні показники досліджено 7 проб, за фізико-хімічними  показниками – 7 проб та на паразитологічні показники – 6 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено .                                                                                                              
Також досліджено 210 проб води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 138 проб на бактеріологічні показники та 132 проби на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 3 пробах : 1 проба з індивідуальної криниці в  Заставнівському районі та 2 проби з індивідуальних криниць в Герцаївському районі. Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 2 пробах з індивідувльних криниць в Герцаївському районі . 

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.        
 

 

НАВІГАЦІЯ