Моніторинг якості питної води.


         З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 30.03.2018 по 05.04.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 40 проб, за фізико-хімічними 39 проб та за паразитологічними 27 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у м. Чернівці.             
         Також, досліджено 124 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 92 проби за мікробіологічними та 75 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень   виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 6 пробах: в 1 пробі у Глибоцькому районі, в 1 пробі у Кіцманському  районі, в 1 пробі у Герцаївському районі та в 3 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилень в 14 пробах: в 2 пробах у Глибоцькому районі, в 3 пробах у Сторожинецькому районі, в 3 пробах у Кіцманському районі, в 1 пробі у Герцаївському районі та в 5 пробах у м. Чернівці.            

         
За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.
         

 

 

НАВІГАЦІЯ