Моніторинг якості питної води.

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 22.06.2018 по 05.07.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 39 проб, за фізико-хімічними 39 проб та за паразитологічними 25 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 2 пробах у м. Чернівці.    

Досліджено 91 пробу води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 108  проб  за мікробіологічними та 48 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 12 пробах:  по 2 проби у Новоселицькому,  Хотинському та Сокирянському районах;  по 1 пробі у Заставнівському та Глибоцькому  районах  та в 4 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 6 пробах: в  2 пробах у Новоселицькому  районі та по 1 пробі у Герцаївському,  Кельменецькому, Хотинському та Глибоцькому районах

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ