Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 30.08.2019 по 05.09.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 15 проб, за фізико-хімічними 8 проб, за паразитологічними  1 проба. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 5 пробах у Кельменецькому районі. За результатами лабораторних досліджень   відхилень не виявлено.  

Досліджено 87 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 98 проб за мікробіологічними та 45 проб за паразитологічними показниками.

За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 6 пробах: в 3 пробах у Сторожинецькому районі; в 1 пробі у Глибоцькому районі  та в 2 пробах у м. Чернівцях. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 3 пробах: в 2 пробах у Глибоцькому районі та в 1 пробі у Сторожинецькому районі.       

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ