Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 30.09.2017 по 05.10.2017 за мікробіологічними досліджено 8 проб, за фізико-хімічними  8 проб та за паразитологічними показниками   6 проб.                                                    

Також, досліджено 145 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 78  проб за мікробіологічними та 45 проб за паразитологічними  показниками.

За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 4 пробах  у м.Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 5 пробах: в 2 пробах у Сторожинецькому районі; в 1 пробі у Кіцманському районі  та в 2 пробах у м.Чернівці.                                                                                                            

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  
   
   

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ