Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 31.01.2020 по 06.02.2020 за бактеріологічними показниками досліджено 8 проб, за санітарно-хімічними 10 проб, за паразитологічними 3 проби. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 30 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 32 проби за бактеріологічними та 17 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Сторожинецькому та Кіцманському районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 6 пробах: в 2 пробах у Сторожинецькому районі та по 1 пробі у Глибоцькому, Хотинському, Кіцманському та Вижницькому районах.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми