Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 24.02.2017 по 02.03.2017 на бактеріологічні показники досліджено 2 проби, за фізико-хімічними  показниками - 1 проба та на паразитологічні показники – 4 проби. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено .                                                                                                              
Також досліджено 236 проб води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 116 проб на бактеріологічні показники та 83 проби на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення  за фізико-хімічними показниками в 3 пробах з громадських криниць в Сокирянському районі та в 1 пробі з громадської криниці в Глибоцькому районі.Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 1 пробі з громадської криниці в Сокирянському районі.
За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.        
 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ