Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 31.03.2017 по 06.04.2017 на фізико-хімічні показники досліджено 8 проб, за бактеріологічними показниками – 8 проб та на паразитологічні показники – 8 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.                                                                                                              
Також досліджено 553 проби води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 371 пробу на бактеріологічні показники та 331 пробу на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 14 пробах : 2 проби з індивідуальних криниць в  Заставнівському районі та 12 проб з громадських криниць в м.Чернівці.

Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 32 пробах : 1 проба з громадської криниці та 1 проба з індивідуальної криниці в Новоселицькому районі; 1 проба з громадської криниці та 10 проб з індивідуальних криниць в Заставнівському районі; 2 проби з громадських криниць в Сторожинецькому районі; 17 проб з громадських криниць в м.Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.        

 

 

НАВІГАЦІЯ