Моніторинг якості питної води
        

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 31.08.2018 по 06.09.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 32 проби, за санітарно-хімічними 35 проб та за паразитологічними 29 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 1 пробі у Герцаївському районі.  

Досліджено 119 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 123 проби за бактеріологічними та 102 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 9 пробах: в 8 пробах у Хотинському районі та в 1 пробі у Сторожинецькому районі. За санітарно-хімічними показниками виявлено відхилення в 13 пробах: в 9 пробах у  Хотинському районі; в 2 пробах у Сторожинецькому районі та в 2 пробах  у  м. Чернівці.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

НАВІГАЦІЯ