Моніторинг якості питної води.


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 01.06.2018 по 07.06.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 44 проби, за фізико-хімічними 26 проб та за паразитологічними 8 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Також, досліджено 209 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 69  проб  за мікробіологічними та 44 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 3 пробах: в 1 пробі у Герцаївському районі; в 1 пробі у Вижницькому районі та в 1 пробі в м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення  в 2 пробах: в 1 пробі у Кельменецькому районі та в 1 пробі у Хотинському районі.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

НАВІГАЦІЯ