Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 01.09.2017 по 07.09.2017 за мікробіологічними досліджено 44 проби, за фізико-хімічними – 33 проби та за паразитологічними показниками   21 проба. За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у Сторожинецькому районі.  За  фізико-хімічними показниками виявлено відхилення  в 1 пробі у Сторожинецькому районі.                                                                                                        

Також, досліджено 185 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 208  проб за мікробіологічними та 164 проби за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 7 пробах: в 6 пробах у Заставнівському   районі та  в 1 пробі Сокирянському району . За  фізико-хімічними показниками виявлено відхилення  в 6 пробах: у 2 пробах у Заставнівському   районі, в 2 пробах у Новоселицькому районі, в 1 пробі у Глибоцькому районі та в 1 пробі у м.Чернівці.                                                                                                             
За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  
   

 

 

 

НАВІГАЦІЯ