Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 01.11.2019 по 07.11.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 19 проб, за фізико-хімічними 24 проби, за паразитологічними  7 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 19 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 17 проб за мікробіологічними та 6 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Хотинському та Кіцманському районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Сторожинецькому та Глибоцькому районах.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми