Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 02.02.2018 по 08.02.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 42 проби, за фізико-хімічними 82 проби та за паразитологічними 14 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 1 пробі у Кіцманському районі. 

Також, досліджено 34 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 23 проби за мікробіологічними та 20 проб за паразитологічними  показниками.

За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у м. Чернівці. За  фізико-хімічними показниками виявлено відхилення  в 3 пробах: в 2 пробах у Глибоцькому   районі та в 1 пробі у м. Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.     

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ