Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 02.08.2019 по 08.08.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 23 проби, за фізико-хімічними 24 проби, за паразитологічними  7 проб. За результатами лабораторних досліджень   відхилень не виявлено. 

Досліджено 69 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 70 проб за мікробіологічними та 34 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 8 пробах: в 4 пробах у Сторожинецькому районі; в 3 пробах у Новоселицькому районі та в 1 пробі у Хотинському районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 10 пробах: в 4 пробах у Сторожинецькому районі; в 3 пробах у м. Чернівцях та по 1 пробі у Сокирянському, Глибоцькому та у Хотинському районах.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ