Моніторинг якості питної води

         З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 03.08.2018 по 09.08.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 8 проб, за фізико-хімічними 8 проб та за паразитологічними 5 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 49 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 47 проб за мікробіологічними та 28 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Новоселицькому та Герцаївському районах . За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 6 пробах: по 1 пробі у  Глибоцькому та Герцаївському районах;  по 2 проби у Заставнівському та Новоселицькому  районах.   

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

  

 

НАВІГАЦІЯ