Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 03.11.2017 по 09.11.2017 за мікробіологічними  показниками досліджено 27 проб, за фізико-хімічними показниками  30 проб та за паразитологічними показниками 14 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у  Сторожинецькому районі.                                              

Також, досліджено 122 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними показниками, 125  проб за мікробіологічними показниками та 104 проби за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 10 пробах: в 1 пробі у Заставнівському районі, в 1 пробі у  Сторожинецькому районі, в 1 пробі у Новоселицькому районі, в 2 пробах у Глибоцькому районі, в 1 пробі у Хотинському районі та в 4 пробах у м.Чернівці.

За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 3 пробах: в 1 пробі у Новоселицькому районі, в 1 пробі у Хотинському районі та в 1 пробі у Кіцманському районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  

 

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ