__                                         Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 05.05.2017 по 11.05.2017 на бактеріологічні показники досліджено 19 проб, за фізико-хімічними  показниками – 10 проб та на паразитологічні показники – 4 проби. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено .                                                                                                              
Також досліджено 252 проби води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 132 проби на бактеріологічні показники та 100 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 6 пробах : 1 проба з індивідуальної криниці в  Кіцманському  районі; 2 проби з громадських криниць в Сторожинецькому районі; 2 проби з індивідуальних криниць в Новоселицькому районі; 1 проба з громадської криниці в Новоселицькому районі . Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 9 пробах : 1 проба з індивідувльної криниці в Новоселицькому районі; 2 проби з громадських криниць у Новоселицькому районі; 4  проби з громадських криниць у Сторожинецькому районі; 2 проби з локального водопроводу в Сторожинецькому районі . 
За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.     

 

НАВІГАЦІЯ