Моніторинг якості питної води.

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 06.07.2018 по 12.07.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 16 проб, за фізико-хімічними 17 проб та за паразитологічними 9 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 69 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 69 проб за мікробіологічними та 41 проба за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 8 пробах: по 1 пробі у  Глибоцькому та Сторожинецькому  районах; по 2 проби у  Хотинському, Сокирянському районах та у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 7 пробах: в 1 пробі у  Глибоцькому районі ; по  2 проби у Хотинському, Сокирянському районах та у м. Чернівці.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ