Моніторинг якості питної води


З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 06.09.2019 по 12.09.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 14 проб, за фізико-хімічними 8 проб, за паразитологічними  1 проба. За результатами лабораторних досліджень   відхилень не виявлено.  

Досліджено 64 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 74 проби за мікробіологічними та 32 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Новоселицькому та Сторожинецькому районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 7 пробах: в 2 пробах у Новоселицькому районі; в 3 пробах у Сторожинецькому районі та по 1 пробі у Путильському районі та  у м. Чернівцях.       

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

                  

 

НАВІГАЦІЯ