Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 06.10.2017 по 12.10.2017 за мікробіологічними досліджено 53 проби, за фізико-хімічними  37 проб та за паразитологічними показниками  23 проби.                                                    

Також, досліджено 232 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 161  проба за мікробіологічними та 123 проби за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 5 пробах: в 3 пробах у Сторожинецькому районі;  в 1 пробі у Сокирянському районі та в 1 пробі  у м.Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 5 пробах: в 1 пробі у Сторожинецькому районі; в 1 пробі у Сокирянському районі; в 1 пробі у Глибоцькому районі та в 2 пробах  у Кіцманському районі.                                                                                                            

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  

 

 

НАВІГАЦІЯ