Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 08.02.2020 по 13.02.2020 за бактеріологічними показниками досліджено 7 проб, за санітарно-хімічними 6 проб, за паразитологічними 1 проба. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 24 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 26 проб за бактеріологічними та 14 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 1 пробі у Глибоцькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Глибоцькому та Хотинському районах.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми