Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 03.03.2017 по 09.03.2017 на бактеріологічні показники досліджено 5 проб, за фізико-хімічними  показниками - 4 проби та на паразитологічні показники – 5 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.                                                                                                              
Також досліджено 176 проб води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 119 проб на бактеріологічні показники та 89 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 5 пробах з громадських криниць в Заставнянському районі та 1 пробі з громадської криниці в Новоселицькому районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.        
 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ