Моніторинг якості питної води

        З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 07.06.2019 по 13.06.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 35 проб, за фізико-хімічними 36 проби, за паразитологічними  15 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 6 пробах: в 4 пробах у Вижницькому районі та в 2 пробах у Сокирянському районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 1 пробі у Сокирянському районі.

Досліджено 36 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 33 проби за мікробіологічними та 13 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 3 пробах: по 1 пробі у Хотинському, Глибоцькому районах та у м. Чернівці. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 4 пробах: в 3 пробах у Хотинському районі та в 1 пробі у Глибоцькому районі.  

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ