Моніторинг якості питної води
        

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 07.09.2018 по 13.09.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 31 проба, за санітарно-хімічними 38 проб та за паразитологічними 22 проби. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.  
Досліджено 64 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 64 проби за бактеріологічними та 65 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 7 пробах: в 3 пробах у Глибоцькому районі, в 1 пробі у Заставнівському районі та в  3 пробах  у  м. Чернівці.  

           За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ