Моніторинг якості питної води.

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 02.01.2018 по 11.01.2018 за мікробіологічними  показниками досліджено 9 проб та за фізико-хімічними показниками  12 проб.                  
Також, досліджено 15 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними показниками, 8  проб за мікробіологічними показниками та 4 проби за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 2 пробах: в 1 пробі у Новоселицькому районі та  в 1 пробі у м.Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 1 пробі у Кіцманському районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ