Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 08.02.2019 по 14.02.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 34 проби, за фізико-хімічними 39 проб, за паразитологічними 9 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 3 пробах: в 2 пробах у Кельменецькому районі та в 1 пробі у Вижницькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 1 пробі у Кельменецькому районі.
         Досліджено 53 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 55 проб за мікробіологічними та 35 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 1 пробі у Сторожинецькоу районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Вижницькому районі та в м. Чернівці.    

           За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ