Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 07.03.2019 по 14.03.2019 за мікробіологічними показниками досліджено  17 проб, за фізико-хімічними 28 проб, за паразитологічними 14 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 45 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 50 проб за мікробіологічними та 22 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 1 пробі у Глибоцькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 4 пробах: в 2 пробах у Кіцманському районі та по 1 пробі у Глибоцькому та Заставнівському районах.    

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ