Моніторинг якості питної води.

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 08.06.2018 по 14.06.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 31 проба, за фізико-хімічними 30 проб та за паразитологічними 15 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Також, досліджено 50 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 56  проб  за мікробіологічними та 67 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 5 пробах: в 1 пробі у Сторожинецькому районі; в 2 пробах у Новоселицькому районі; в 1 пробі у Заставнівському районі  та в 1 пробі в м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 2 пробах у Новоселицькому районі.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ