Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 08.09.2017 по 14.09.2017 за мікробіологічними досліджено 17 проб, за фізико-хімічними – 16 проб та за паразитологічними показниками   15 проб.   За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за мікробіологічними показниками (в 1 пробі) та за фізико-хімічними показниками (в 2 пробах) у Новоселицькому районі.                                                                                                        

Також, досліджено 122 проби води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 117  проб за мікробіологічними та 86 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в12 пробах: в 1 пробі у Новоселицькому   район, в 1 пробі у Сокирянському району, в 1 пробі  у Путильському районі; в 1 пробі у Вижницькому районі, в 4 пробах у Глибоцькому районі та в 4 пробах у м.Чернівці. За  фізико-хімічними показниками виявлено відхилення  в 6 пробах: в 1 пробі у Путильському   районі, в 1 пробі  у Кіцманському  районі та   в 4 пробах у Глибоцькому районі.                                                                                                            

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ