Моніторинг якості питної води

         З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 09.11.2018 по 15.11.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 9 проб, за санітарно-хімічними 9 проб та за паразитологічними 1 проба. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.  
          Досліджено 60 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 70 проб за бактеріологічними та 39 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 7 пробах: по 1 пробі у Путильському, Герцаївському та Заставнівському районах; по 2 проби у Сторожинецькому районі та у м. Чернівці. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 3 пробах: по 1 пробі у Сторожинецькому, Новоселицькому районах та у м. Чернівці.

           За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

          

 

 

НАВІГАЦІЯ