Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 08.11.2019 по 14.11.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 30 проб, за фізико-хімічними 27 проб, за паразитологічними  11 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними та санітарно-мікробіологічними показниками по 1 пробі у Кельменецькому районі та у м. Чернівцях.

Досліджено 56 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 45 проб за мікробіологічними та 44 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 8 пробах: в 3 пробах у Новоселицькому районі; по 1 пробі у Глибоцькому та Кіцманському районах; в 3 пробах м. Чернівцях. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 7 пробах: в 4 пробах у Новоселицькому районі; в 1 пробі у Глибоцькому районі та у 2 пробах у м. Чернівцях

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

Керівництво
Структурні підрозділ
Відокремлені структурні підрозділи
Послуги
Державні закупівлі
Публічна інформація
Санепідситуація в області
Контакти
Атестація
План моніторингових досліджень
Паспорт бюджетної програми