Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 08.12.2017 по 14.12.2017 за мікробіологічними  показниками досліджено 23 проби, за фізико-хімічними показниками  33 проби та за паразитологічними показниками 13 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 2 пробах: в 1 пробі у Вижницькому районі та у 1 пробі у  Кельменецькому районі.                  
Також, досліджено 120 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними показниками, 105  проб за мікробіологічними показниками та 98 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 19 пробах: в 4 пробах у Заставнівському районі, в 12 пробах у  Вижницькому районі та в 3 пробах у м.Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 7 пробах: в 1 пробі в Глибоцькому районі та в 6 пробах  у м.Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ