Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 09.06.2017 по 15.06.2017 на бактеріологічні показники досліджено 24 проби, за фізико-хімічними  показниками – 37 проб та на паразитологічні показники – 13 проб. За результатами лабораторних досліджень  виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 4 пробах  у Вижницькому районі.                                                                                                         

Також досліджено 92 проби води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 95 проб на бактеріологічні показники та 48 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками у 1 пробі з індивідуальної криниці в  Сторожинецькому районі. 

Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 7 пробах : 6 проб з річкових вод у м.Чернівці та 1 проба з індивідуальної криниці у Сторожинецькому районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.     

 

 

НАВІГАЦІЯ