Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 09.08.2019 по 15.08.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 28 проб, за фізико-хімічними 29 проб, за паразитологічними  16 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 8 пробах у Вижницькому районі.

Досліджено 74 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 66 проб за мікробіологічними та 25 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 11 пробах: в 1 пробі у Хотинському районі та по 5 проб у Новоселицькому та Сторожинецькому районах. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 8 пробах: в 6 пробах у Сторожинецькому районі та по 1 пробі у Новоселицькому та Хотинському районах.  

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ