Моніторинг якості питної води


         З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 10.05.2019 по 16.05.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 23 проби, за фізико-хімічними 19 проб, за паразитологічними 6 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 1 пробі у Вижницькому районі.
Досліджено 148 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 151 проба за мікробіологічними та 89 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 11 пробах: в 1 пробі у Глибоцькому районі; в 7 пробах у Сторожинецькому районі та в 3 пробах у Заставнівському районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 25 пробах: в 7 пробах у Сторожинецькому районі, в 12 пробах у Заставнівському районі та по 2 проби у Вижницькому, Кіцманському  та Глибоцькому районах.    

           

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ