Моніторинг якості питної води.

         З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 10.08.2018 по 16.08.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 23 проби, за фізико-хімічними 28 проб та за паразитологічними 11 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Досліджено 180 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 182 проби за мікробіологічними та 171 проба за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 11 пробах: по 3 проби у Глибоцькому, Герцаївському та Заставнівському  районах, в 1 пробі у Вижницькому районі та в 1 пробі у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 5 пробах: по 2 проби у  Новоселицькому та Заставнівському районах та в 1 пробі у Хотинському районі.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ