Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 10.11.2017 по 16.11.2017 за мікробіологічними  показниками досліджено 26 проб, за фізико-хімічними показниками  30 проб та за паразитологічними показниками 16 проб.

Також, досліджено 186 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними показниками, 149  проб за мікробіологічними показниками та 88 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 16 пробах: в 2 пробах у Заставнівському районі, в 7 пробах у  Сторожинецькому районі, в 2 пробах у Глибоцькому районі, в 2 пробах у Хотинському районі та в 3 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 10 пробах: в 1 пробі у Сторожинецькому районі, в 2 пробах у Хотинському районі, в 1 пробі у Кіцманському районі, в 2 пробах у Глибоцькому районі та в 4 пробах у м. Чернівці.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  

 

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ