Моніторинг якості питної води.

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 11.05. 2018 по 17.05.2018 за мікробіологічними показниками досліджено 11 проб, за фізико-хімічними 10 проб та за паразитологічними 6 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.

Також, досліджено 95 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними, 95 проб за мікробіологічними та 69 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 18 пробах: в 3 пробах у Глибоцькому районі; в 1 пробі у Сокирянському районі; в 5 пробах у Новоселицькому районі; в 2 пробах у Заставнівському районі та в 7 пробах у м. Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 9 пробах: в 3 пробах у Глибоцькому районі; в 3 пробах у Новоселицькому районі та  в 3 пробах  у Сторожинецькому районі.           

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ