Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 12.01.2018 по 18.01.2018 за мікробіологічними  показниками досліджено14 проб води, за фізико-хімічними показниками  14 проб та за паразитологічними  показниками 11 проб.                  
Також, досліджено 10 проб води з громадських та індивідуальних криниць за фізико-хімічними показниками, 12  проб за мікробіологічними показниками та 6 проб за паразитологічними  показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за мікробіологічними показниками в 5 пробах: в 1 пробі у Новоселицькому районі та  в 4 пробах у м.Чернівці. За фізико-хімічними показниками виявлено відхилення в 1 пробі у Новоселицькому  районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.  
   

 

 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ