Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 12.04.2019 по 18.04.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 16 проб, за фізико-хімічними 11 проб, за паразитологічними 6 проб. За результатами лабораторних досліджень   відхилення не виявлено.

Досліджено 75 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 75 проб за мікробіологічними та 59 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за санітарно-хімічними показниками в 3 пробах: в 1 пробі у Сторожинецькому районі та в 2 пробах у Глибоцькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 6 пробах: в 2 пробах у Глибоцькому районі, в 3 пробах у Заставнівському районі та в 1 пробі у м. Чернівцях.    

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ