Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 12.05.2017 по 18.05.2017 на бактеріологічні показники досліджено 14 проб, за фізико-хімічними  показниками – 21 пробу та на паразитологічні показники – 1 пробу. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено .                                                                                                              
Також досліджено 138 проб води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 144 проби на бактеріологічні показники та 109 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 3 пробах  з індивідуальних криниць в  Заставнівському  районі.  Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 11 пробах : 1 проба з громадської криниці в Герцаївському  районі; 7 проб з індивідуальних криниць у Заставнівському районі; 2  проби з локального водопроводу в Сторожинецькому районі; 1 проба  з індивідуальної криниці в Кіцманському районі . 

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.     

 

НАВІГАЦІЯ