Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період 12.07.2019 по 18.07.2019 за мікробіологічними показниками досліджено 30 проб, за фізико-хімічними 30 проб, за паразитологічними  26 проб. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 4 пробах та за фізико-хімічними показниками в 5 пробах у Кельменецькому районі. 

Досліджено 24 проби води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 23 проби за мікробіологічними та 8 проб за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 2 пробах у Новоселицькому районі. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилень за мікробіологічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Глибоцькому та Новоселицькому районах.  

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ