Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території Чернівецької області працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За період з 11.10.2018 по 16.10.2018 за бактеріологічними показниками досліджено 27 проб, за санітарно-хімічними 26 проб та за паразитологічними 13 проб. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.
    
Досліджено 57 проб води з громадських та індивідуальних криниць за санітарно-хімічними, 64 проби за бактеріологічними та 54 проби за паразитологічними показниками. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 3 пробах:  по 1 пробі у Кіцманському, Герцаївському районах та у м. Чернівці. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 2 пробах: по 1 пробі у Кіцманському районі та у м. Чернівці.

За результатами  досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води. Проводяться контрольні дослідження.

 

 

НАВІГАЦІЯ