Моніторинг якості питної води

З метою профілактики захворювань, пов’язаних із споживанням питної води на території  Чернівецької  області  працівниками Державної установи «Чернівецький обласний лабораторний центр Міністерства охорони здоров’я України» здійснюються лабораторні дослідження води централізованого водопостачання. За  період з 10.03.2017 по 16.03.2017 на бактеріологічні показники досліджено 14 проб та на паразитологічні показники – 4 проби. За результатами лабораторних досліджень відхилень не виявлено.                                                                                                              
Також досліджено 315 проб води з громадських та індивідуальних криниць на фізико-хімічні показники, 175 проб на бактеріологічні показники та 149 проб на паразитологічні показники. За результатами лабораторних досліджень виявлено відхилення за фізико-хімічними показниками в 1 пробі з громадської криниці в Новоселицькому районі та в 2 пробах з громадських криниць в Герцаївському  районі. Також виявлено відхилення за бактеріологічними показниками в 2 пробах з громадських криниць в Герцаївському районі.

За результатами досліджень надано рекомендації щодо очищення та дезінфекції криниць, тимчасового припинення споживання води . Проводяться контрольні дослідження.        
 

 

 

 

НАВІГАЦІЯ